„Ching II” linoryt A4 (210x297mm)

100,00 

Poprzednia najniższa cena: 100,00 .

„Ching II” to praca inspirowana postacią Ching Shih – chińskiej piratki, która mogłaby zawstydzić samego Czarnobrodego. Po śmierci swego męża objęła dowództwo nad flotą Czerwonej Flagi, przewodząc ok 1800 statkom i 50 000 piratów. Stworzyła również bezwzględny piracki kodeks postępowania i biada każdemu, kto się sprzeciwił.

Availability: 2 w magazynie

Opis

„Ching II” to praca inspirowana postacią Ching Shih – chińskiej piratki, która mogłaby zawstydzić samego Czarnobrodego. Po śmierci swego męża objęła dowództwo nad flotą Czerwonej Flagi, przewodząc ok 1800 statkom i 50 000 piratów. Stworzyła również bezwzględny piracki kodeks postępowania i biada każdemu, kto się sprzeciwił. Całą historię o Ching Shih przeczytasz tu klikając w poniższy przycisk:

Praca została wykonana techniką linorytu, która polega na ręcznym wyżłobieniu wzoru w linoleum przy użyciu dłut oraz nożyków. Tak powstała matryca służy następnie do ręcznego odbijania wzorów na papierze z pomocą prasy drukarskiej i docisków. Wzór odbity jest na papierze Fabriano 220 g w formacie A4 (210x297mm), sprzedawany jest bez ramy. Każdy wydruk jest ręcznie podpisywany przez autorkę. Kolekcja liczy 50 sztuk. Kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. Każda odbitka jest ręcznie drukowana, może zatem mieć swoje niedoskonałości – sprawia to, że każda z prac jest absolutnie unikatowa. 

Shopping Cart
„Ching II” linoryt A4 (210x297mm)
100,00 

Availability: 2 w magazynie

Scroll to Top