Wernisaż „Thus You Shall Be”

Zapraszam Was na internetową wystawę mojej pierwszej kolekcji haftowanych ilustracji pt. „Thus You Shall Be”! Premiera miała miejsce w Dzień Kobiet na Instagramie, bo jeszcze wtedy nie śniło się absolutnie nikomu nigdy, że ta strona internetowa kiedykolwiek powstanie – i to jeszcze stworzona przez moi. Nastąpił jednak triumf woli nad technologią i oto jest – pierwsza publikacja w Galerii Osobliwości.

Jako człowiek można by rzec RENESANSU, mam wiele asów w rękawie, wiele technik artystycznych, którymi władam i równie wiele takich, którymi chcę władać w przyszłości bardzo niedalekiej. Haft zdawał mi się być, wbrew stereotypowemu postrzeganiu tegoż, medium artystycznym, które tworzy pomost pomiędzy tradycją, a nowoczesnością. Jestem bezsprzeczną fanką sztuki nierozerwalnie połączonej z rzemiosłem, uwielbiam urzeczywistniać moje projekty osobiście, lubuję się w znajdowaniu odpowiedzi na techniczne bolączki i bariery. Jednocześnie uwielbiam formułować, komponować i opowiadać historie, kocham ulotność i efemeryczność emocji towarzyszących projektowaniu. Dlatego też tworzenie tej kolekcji przyniosło mi ogrom przyjemności, bo nastąpił wspaniały balans pomiędzy rzemiosłem i wytwórstwem, a storytellingiem i projektowaniem właśnie.

Ilustracje są luźno inspirowane herstoriami, które mnie zaciekawiły, zaintrygowały i wciągnęły. Są niejako ukłonem w stronę kobiet – wszystkich. Jednak zanim zaczniesz oglądać, włącz femi playlistę, którą przygotowałam na tę okazję:

A jeśli...

…chcesz kupić produkty inspirowane kobiecymi postaciami z legend, mitów oraz historii powszechnej, to zapraszam Cię do Sklepu Osobliwego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top